"Cold Skin (2017) me titra shqip"
HD Cold Skin (2017) 2017 6.0
Cold Skin (2017)
Cold Skin (2017)

Cold Skin (2017)

Dramë Fantazi Horror  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Cold Skin (2017)
HD
IMDb: 6.0
108 min

Një djalë i ri arrin në një ishull të largët dhe e gjen veten të bllokuar në një betejë për jetën e tij.

Country: ,