"Collider (2018) me titra shqip"
HD Collider (2018) 2018 3.6
Collider (2018)
Collider (2018)

Collider (2018)

Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
Collider (2018)
HD
IMDb: 3.6
84 min

Në vitin 2033, një vajzë e re e bllokuar në një jetimore misterioze, udhëton pas në kohë për të gjetur prindërit e saj dhe për të ndryshuar të kaluarën e…

Country:
Genre: Sci-fi