"Colombiana shqip"
HD Colombiana (2011) 2011 6.4
Colombiana (2011)
Colombiana (2011)

Colombiana (2011)

Aksion Dramë Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Colombiana (2011)
HD
IMDb: 6.4
108 min

Colombiana: Një vajzë e re, Pasi ishte dëshmitare në vrasjen e prindeve të saj kur ishte e vogel, ajo rritet duke u bërë një vrasëse zemër gur, dhe niset për…

Country: , , ,