"Color Out of Space (2019) me titra shqip"
HD Color Out of Space (2019) 2019 6.2
Color Out of Space (2019)
Color Out of Space (2019)

Color Out of Space (2019)

Horror Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Color Out of Space (2019)
HD
IMDb: 6.2
111 min

Një fermë e izoluar është goditur nga një meteorit i çuditshëm i cili ka pasoja apokaliptike dhe vdekjeprurëse për familjen që jeton atje dhe ndoshta për të gjithë botën.

Country: , ,
Genre: Horror, Sci-fi