"Coming 2 America (2021)"
HD Coming 2 America (2021) 2021 5.4
Coming 2 America (2021)
Coming 2 America (2021)

Coming 2 America (2021)

Komedi  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Coming 2 America (2021)
HD
IMDb: 5.4
N/A

Monarku afrikan Akeem mëson se ai ka një djalë të humbur prej kohësh në Shtetet e Bashkuara dhe duhet të kthehet në Amerikë për t’a takuar këtë trashëgimtar të papritur…

Country:
Genre: Komedi