"Criminal (2016) Me titra shqip"
HD Criminal (2016) 2016 6.3
Criminal (2016)
Criminal (2016)

Criminal (2016)

Aksion Krim Sci-fi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Criminal (2016)
HD
IMDb: 6.3
113 min

Aftësitë dhe kujtimet e një agjenti të vdekur të CIA-s i vendosen një të burgosuri të rrezikshëm dhe të pa parashikueshëm.

Country: , ,
Genre: Aksion, Krim, Sci-fi