"Curse of the Witching Tree (2015) Me titra shqip"
HD Curse of the Witching Tree (2015) 2015 4.3
Curse of the Witching Tree (2015)
Curse of the Witching Tree (2015)

Curse of the Witching Tree (2015)

Horror  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Curse of the Witching Tree (2015)
HD
IMDb: 4.3
102 min

Një grua e pafajshme, akuzuar për vrasjen e djalit të saj dhe e varur si një magjistare, mallkon një pemë dhe fëmijët që luajnë rreth saj. Efektet e këtij akti…

Country:
Genre: Horror