"Cymbeline (2014) Me titra shqip"
HD Cymbeline (2014) 2014 3.7
Cymbeline (2014)
Cymbeline (2014)

Cymbeline (2014)

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Cymbeline (2014)
HD
IMDb: 3.7
98 min

Një histori e guximshme që flet për një luftë të ashpër ndërmjet policëve të korruptuar dhe një bande motoristash. Kryetari i bandës, një bos droge, vendos që të marrë masa…

Country:
Genre: Dramë