"Daddy’s Home (2015) me titra shqip"
HD Daddy’s Home (2015) 2015 6.2
Daddy’s Home (2015)
Daddy’s Home (2015)

Daddy’s Home (2015)

Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Daddy’s Home (2015)
HD
IMDb: 6.2
96 min

Njerku, Bred Ueiteiker, është një prezantues radioje në përpjekje për t’i bërë fëmijët e gruas së tij ta duan atë dhe ta quajnë baba. Por planet e tij ngatërrohen kur…

Country:
Genre: Komedi