"Damascus Cover (2017) Me titra shqip"
HD Damascus Cover (2017) 2017 5.2
Damascus Cover (2017)
Damascus Cover (2017)

Damascus Cover (2017)

Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Damascus Cover (2017)
HD
IMDb: 5.2
93 min

Një spiun izraelit me identitet të rremë gjerman, infiltrohet në inteligjencën siriane të viteve ’80 dhe vihet në një terren të vështirë mes dashurisë dhe mbijetesës.

Country: