"Damsel (2018)"
HD Damsel (2018) 2018 5.5
Damsel (2018)
Damsel (2018)

Damsel (2018)

Komedi Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Damsel (2018)
HD
IMDb: 5.5
113 min

Në Perëndimin e Largët të rreth viteve 1870 një i ri amerikan merr një udhëtim për t’u martuar me të dashurën e zemrës, duke përfshirë dhe një pastor të ri…

Country:
Genre: Komedi, Western