"Dance Camp (2016) Me titra shqip"
HD Dance Camp (2016) 2016 4.0
Dance Camp (2016)
Dance Camp (2016)

Dance Camp (2016)

Dramë Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
Dance Camp (2016)
HD
IMDb: 4.0
83 min

Kur Hanteri dërgohet në një kamp kërcimi, njihet me vajzën e ëndrrave të tij dhe së bashku mundohen të mundin rivalin e tyre Lens në garën që zhvillohet në kamp.

Country:
Genre: Dramë, Komedi