"Dark Blue World (2001) me titra shqip"
HD Dark Blue World (2001) 2001 7.2
Dark Blue World (2001)
Dark Blue World (2001)

Dark Blue World (2001)

Aksion Dramë Luftë  2001 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Dark Blue World (2001)
HD
IMDb: 7.2
112 min

Gjatë luftës Gjermania pushton vendet e Evropës Qendrore dhe pilotët Çekosllovak detyrohen të shkojnë në Angli dhe të ndihmojnë forcat aleate. Ndërkohë ata duhet të kalojnë një sërë peripecish.