"Dark Exorcism (2015) me titra shqip"
HD Dark Exorcism (2015) 2015 4.2
Dark Exorcism (2015)
Dark Exorcism (2015)

Dark Exorcism (2015)

Horror  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
Dark Exorcism (2015)
HD
IMDb: 4.2
81 min

Një studente skeptike dhe një specialiste e njohur e çështjeve paranormale, hetojnë një shtëpi të zotëruar nga fantazmat dhe gruan e trazuar që jeton aty brenda, viajtja e së cilës…

Country:
Genre: Horror