"Dark Touch (2013) me titra shqip"
HD Dark Touch (2013) 2013 4.8
Dark Touch (2013)
Dark Touch (2013)

Dark Touch (2013)

Horror Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Dark Touch (2013)
HD
IMDb: 4.8
90 min

Në një qytet të largët në Irlandë, Niamh njëmbëdhjetë-vjeç e gjen veten i mbijetuari i vetëm i një masakre të përgjakshme që vrau prindërit e tij dhe vëllain e vogël….

Country: , ,