"Dark Waters (2019)"
HD Dark Waters (2019) 2019 7.6
Dark Waters (2019)
Dark Waters (2019)

Dark Waters (2019)

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Dark Waters (2019)
HD
IMDb: 7.6
126 min

Kjo histori tregon luftën e një avokati të thjesht dhe të familjeve të një komuniteti në Virxhinian Perëndimore që luftuan me vite kundër një prej kompanive më të mëdhaja kimike…

Country: