"Dead Water (2019) Me titra shqip"
HD Dead Water (2019) 2019 3.3
Dead Water (2019)
Dead Water (2019)

Dead Water (2019)

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
Dead Water (2019)
HD
IMDb: 3.3
89 min

Kur një pushim relaksues mes oqeanit, bëhet vdekjeprurës, një ish-detar duhet të rrezikojë për të shpëtuar gruan dhe veten, nga një kurth i përgatitur me kujdes…

Country:
Genre: Thriller