"Deadfall (2012) me titra shqip"
HD Deadfall (2012) 2012 6.3
Deadfall (2012)
Deadfall (2012)

Deadfall (2012)

Dramë Krim Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Deadfall (2012)
HD
IMDb: 6.3
95 min

Pas një grabitje të dështuar në një kazino pranë kufirit të akullt me Kanadanë, një Adisoni me motrën e tij Laisa (Eric Bana – Olivia Wilde) detyrohen të ndahen dhe…

Country: ,