"Death Race 2 (2010) me titra shqip"
HD Death Race 2 (2010) 2010 5.6
Death Race 2 (2010)
Death Race 2 (2010)

Death Race 2 (2010)

Aksion Sci-fi Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Death Race 2 (2010)
HD
IMDb: 5.6
96 min

Producentët e DEATH RACE dhe RESIDENT EVIL ju rifusin në botën e adrenalinës të shfaqjes televizive më të egër në Tokë – Gara e Vdekjes. Një histori mbi Frankenstein, të…