"Death Race 4: Beyond Anarchy (2018) me titra shqip"
HD Death Race: Beyond Anarchy (2018) 2018 5.2
Death Race: Beyond Anarchy (2018)
Death Race: Beyond Anarchy (2018)

Death Race: Beyond Anarchy (2018)

Aksion Sci-fi Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Death Race: Beyond Anarchy (2018)
HD
IMDb: 5.2
111 min

Pas dështimit të një sulmi ndaj të burgosurit Frankenshtajn, një ushtar i specializuar hyn në burg për të marrë pjesë në Garën e paligjshme të Vdekjes dhe për të hequr…

Country: