"Deccal (2015) Me titra shqip"
HD Deccal (2015) 2015 3.0
Deccal (2015)
Deccal (2015)

Deccal (2015)

Horror  2015 Shiko tani
Vlersimi: 3.0
Deccal (2015)
HD
IMDb: 3.0
94 min

Stamboll, Turqi: Jemi në një epokë të re ku njerëzimi hidhet në një vorbull frike dhe dëshpërimi, e të gjitha profecitë shfaqen të vërteta. Tani e keqja do të përhapet…

Country:
Genre: Horror