"Deep Blue Sea 2 (2018)"
HD Deep Blue Sea 2 (2018) 2018 3.3
Deep Blue Sea 2 (2018)
Deep Blue Sea 2 (2018)

Deep Blue Sea 2 (2018)

Aksion Horror Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
Deep Blue Sea 2 (2018)
HD
IMDb: 3.3
94 min

Një miliarder me mendje të shkëlqyer, i quajtur Karl Durant, po eksperimenton me peshkaqenët, të cilët së shpejti rebelohen dhe shkaktojnë tmerr midis një grupi shkencëtarësh.

Country: ,