"Deepwater Horizon (2016)"
HD Deepwater Horizon (2016) 2016 7.1
Deepwater Horizon (2016)
Deepwater Horizon (2016)

Deepwater Horizon (2016)

Aksion Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Deepwater Horizon (2016)
HD
IMDb: 7.1
107 min

Një histori e vendosur në det të hapur, në një anije ku bëhej shpimi i naftës, e cila shpërthen në prill të vitit 2010 dhe krijon derdhjen më të madhe…

Country: , ,
Genre: Aksion, Dramë