"Ingrid Goes West (2017) me titra shqip"
Ingrid Goes West (2017) 2017 6.6
Ingrid Goes West (2017)
Ingrid Goes West (2017)

Ingrid Goes West (2017)

Dramë Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Ingrid Goes West (2017)
IMDb: 6.6
98 min

Pas vdekjes së mamasë së saj dhe një serie ngjarjesh jo të mira, e reja Ingrid Thorbërn arratiset nga jeta e mëparshme duke u shpërngulur në perëndim për t’u miqësuar…

Country:
Genre: Dramë, Komedi