"Inhumanity (2017)"
HD Inhumanity (2017) 2017 3.5
Inhumanity (2017)
Inhumanity (2017)

Inhumanity (2017)

Aksion Horror Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.5
Inhumanity (2017)
HD
IMDb: 3.5
120 min

Duke i shpëtuar vdekjes nga një vrasës serial famëkeq, Gjesa Dikson zgjohet nga koma për të mësuar se babai i saj ka kryer vetëvrasje.Dyshuese, ajo heton vetëvrasjen e dyshimtë dhe…

Country: