"Insidious (2010)"
HD Insidious (2010) 2010 6.8
Insidious (2010)
Insidious (2010)

Insidious (2010)

Horror Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Insidious (2010)
HD
IMDb: 6.8
103 min

Nga krijuesit e Paranormal Activity dhe Saw, INSIDIOUS është një histori tmerruese e një familjeje e cila, menjëherë pasi shpërngulet në një shtëpi të re, zbulon se shpirtra të këqinj…

Country: , ,