"Into the Woods (2014)"
HD Into the Woods 2014 5.9
Into the Woods
Into the Woods

Into the Woods

Fantazi Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Into the Woods
HD
IMDb: 5.9
125 min

Një shtrigë u jep mësime të rëndësishme personazheve të ndryshëm të përrallave më të famshme nga Vëllezërit Grimm për fëmijë siç janë Kësulëkuqja, Hirushja, Xheku dhe fasulet magjike dhe Rapunzel.

Country:
Genre: Fantazi, Komedi