"Ip Man (2008) me titra shqip"
Ip Man (2008) 2008 8.0
Ip Man (2008)
Ip Man (2008)

Ip Man (2008)

Aksion Dramë Histori  2008 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Ip Man (2008)
IMDb: 8.0
106 min

Një gjysmë-biografie e Ip Man, për artet marciale mjeshtri i parë dhe mësuesi i arteve ushtarake në Wing Chun.

Country: ,