"Ip Man me titra shqip"
HDRIP Ip Man 4: The Finale (2019) 2019 7.1
Ip Man 4: The Finale (2019)
Ip Man 4: The Finale (2019)

Ip Man 4: The Finale (2019)

Aksion Dramë Histori  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Ip Man 4: The Finale (2019)
HDRIP
IMDb: 7.1
107 min

Mjeshtri i Kung Fu-se Ip Man udheton ne Amerike per te gjetur nje shkolle per te birin dhe zbulon qe nxenesi i tij Bruce Lee ka merzitur nje komunitet kinezesh…

Country: ,
HD The Legend Is Born: Ip Man (2010) 2010 7.1
The Legend Is Born: Ip Man (2010)
The Legend Is Born: Ip Man (2010)

The Legend Is Born: Ip Man (2010)

Aksion Dramë Histori  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Legend Is Born: Ip Man (2010)
HD
IMDb: 7.1
100 min

Rezistenca e Ip Man-it kundër pushtuesit të huaj, së bashku me marrëdhëniet e tij,  nën mbikëqyrjen e mjeshtrit të ri Wing Chun.

Country: