"Isi & Ossi (2020)"
HD Isi & Ossi (2020) 2020 6.4
Isi & Ossi (2020)
Isi & Ossi (2020)

Isi & Ossi (2020)

Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Isi & Ossi (2020)
HD
IMDb: 6.4
113 min

Për të realizuar ëndrrat e tyre të kuzhinës dhe boksit, vajza e një bilioneri krijon një aleancë përfituese nga të dy krahët me djalin e një nëne beqare në vështirësi.

Country: