"Jack and Jill (2011) me titra shqip"
HD Jack and Jill (2011) 2011 3.3
Jack and Jill (2011)
Jack and Jill (2011)

Jack and Jill (2011)

Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
Jack and Jill (2011)
HD
IMDb: 3.3
91 min

Xhek Seidëlstin, një drejtor i suksesshëm reklamash në Los Anxhelos i martuar me një grua të bukur (Katie Holmes) dhe dy fëmijë, ka tmerr nga një ngjarje e vetme çdo…

Country:
Genre: Komedi