"Jackie (2016) me titra shqip"
HD Jackie (2016) 2016 6.7
Jackie (2016)
Jackie (2016)

Jackie (2016)

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Jackie (2016)
HD
IMDb: 6.7
100 min

Menjëherë pas vrasjes së presidentit John F. Kennedy, Zonja e Parë Jacqueline Kennedy lufton me hidhërimin dhe traumën e humbjes për të rigjetur besimin, për të ngushëlluar fëmijët e saj…

Country: , , , , ,
Genre: Dramë