"Jarhead: Law of Return (2019) me titra shqip"
HD Jarhead: Law of Return (2019) 2019 5.9
Jarhead: Law of Return (2019)
Jarhead: Law of Return (2019)

Jarhead: Law of Return (2019)

Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Jarhead: Law of Return (2019)
HD
IMDb: 5.9
103 min

Ronan, një pilot avioni luftarak qëllohet dhe rrëzohet në Siri pas një misioni. Ai është i biri i një senatori amerikan dhe një bashkëpunim mes skuadrave izraelite dhe amerikane dërgohet…

Country: ,
Genre: Luftë