"Jay and Silent Bob Strike Back (2001)"
HD Jay and Silent Bob Strike Back (2001) 2001 6.8
Jay and Silent Bob Strike Back (2001)
Jay and Silent Bob Strike Back (2001)

Jay and Silent Bob Strike Back (2001)

Komedi  2001 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Jay and Silent Bob Strike Back (2001)
HD
IMDb: 6.8
104 min

Libri me animime ‘Bluntman and Chronic’ vihet në jetë nga Xhei dhe Bob Memeci në personazhet kryesorë. Por kur ata nuk nxjerrin fitim nga kjo përshtatje, vendosin të prishin fare…

Country:
Genre: Komedi