"John Wick (2014)"
HD John Wick (2014) 2014 7.4
John Wick (2014)
John Wick (2014)

John Wick (2014)

Aksion Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
John Wick (2014)
HD
IMDb: 7.4
101 min

Një ish- vrasës me pagesë i dalë në pension është në kërkim të gangsterëve që i vranë qenin dhe i morën gjithcka.

Country: , ,