"John Wick 3 me titra shqip"
HD John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019) 2019 7.5
John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019)
John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019)

John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019)

Aksion Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019)
HD
IMDb: 7.5
130 min

John Wick është në arrati pas vrasjes së një prej anëtarëve të Shoqërisë Ndërkombëtare të Vrasësve, dhe me një shumë prej 14 milion dollarësh të vënë për kokën e tij,…

Country: