"Jonathan (2018) me titra shqip"
HD Jonathan (2018) 2018 5.9
Jonathan (2018)
Jonathan (2018)

Jonathan (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Jonathan (2018)
HD
IMDb: 5.9
95 min

Xhonatani lë zyrën çdo ditë në mesditë. Kur kthehet në shtëpi, ai fle gjumë. Çdo mëngjes zgjohet dhe ka të përgatitur një mëngjes për të së bashku me një video…

Country:
Genre: Dramë