"Judwaa 2 me titra shqip"
Twins 2 a.k.a Judwaa 2 (2017) 2017 3.8
Twins 2 a.k.a Judwaa 2 (2017)
Twins 2 a.k.a Judwaa 2 (2017)

Twins 2 a.k.a Judwaa 2 (2017)

Aksion Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
Twins 2 a.k.a Judwaa 2 (2017)
IMDb: 3.8
145 min

Premi dhe Raxha janë binjakë të ndarë në lindje por janë të lidhur në mënyrë unike me njëri-tjetrin me anë të reflekseve të tyre. Ata ribashkohen të rritur për t’i…

Country:
Genre: Aksion, Komedi