"Juliet"
HD Juliet, Naked (2018) 2018 6.6
Juliet, Naked (2018)
Juliet, Naked (2018)

Juliet, Naked (2018)

Dramë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Juliet, Naked (2018)
HD
IMDb: 6.6
97 min

“Zhulieta, E Zhveshur” është historia i Anit, e dashura e duruar e Dankanit.I cili është një fans i çmendur i këngëtarit dhe kompozitorit Toker Krou, dikur i admiruar por tani…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi