"Julieta (2016)"
HD Julieta (2016) 2016 7.1
Julieta (2016)
Julieta (2016)

Julieta (2016)

Dramë Romancë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Julieta (2016)
HD
IMDb: 7.1
99 min

Pas një takimi rastësor me shoqen e fëmijërisë së të bijës, Hulieta, një grua me zemër të thyer vendos të përballet me jetën e saj dhe ngjarjet më të rëndësishme…

Country: