"Juno (2007) me titra shqip"
Juno (2007)
HD
IMDb: 7.4
96 min

Kur pas një vendimi të papërgjegjshëm dhe të pamenduar mirë, 16-vjeçarja Xhuno Mekgaf, mbetet shtatzënë me shokun e saj të ngushtë, ajo vendos t’ia jap fëmijën e saj për adoptim…

Country: