"Justice League (2017) me titra shqip"
Justice League (2017)
HD
IMDb: 6.4
120 min

“I nxitur nga besimi i tij i rifituar te njerëzimi dhe i frymëzuar nga akti vetëmohues i Supermenit, Brus Uejn kërkon ndihmën e aleates së tij të re, Dajana Prins,…

Country: , ,