"Justice League vs the Fatal Five (2019)"
HD Justice League vs. the Fatal Five (2019) 2019 6.5
Justice League vs. the Fatal Five (2019)
Justice League vs. the Fatal Five (2019)

Justice League vs. the Fatal Five (2019)

Aksion Animuar Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Justice League vs. the Fatal Five (2019)
HD
IMDb: 6.5
77 min

Një udhëtim në kohë bën që anëtarë të Legjionit të Superheronjve të kthehen mbrapa në kohë dhe të bashkëpunojnë me Ligën e Drejtësisë për të mposhtur një skuadër që dëshiron…

Country: