"Kabali (2016) Me titra shqip"
HD Kabali (2016) 2016 6.2
Kabali (2016)
Kabali (2016)

Kabali (2016)

Aksion Dramë Krim  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Kabali (2016)
HD
IMDb: 6.2
153 min

Kabali, historia e një udhëheqësi të lindur. Drogë, pushtet, para, hakmarrje… A do marr hak Kabali për familjen e tij? Çfarë u ndodhi me të vërtetë atyre dhe cili qe…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim