"Kabhi Khushi Kabhie Gham… (2001)"
HD Kabhi Khushi Kabhie Gham (2001) 2001 7.4
Kabhi Khushi Kabhie Gham (2001)
Kabhi Khushi Kabhie Gham (2001)

Kabhi Khushi Kabhie Gham (2001)

Dramë Komedi  2001 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Kabhi Khushi Kabhie Gham (2001)
HD
IMDb: 7.4
210 min

Një histori dashurie… Një film që nuk duhet humbur. Yashvardhan Raichand jeton një mënyrë jetese shumë të pasur, së bashku me gruan e tij, Nandini, dhe dy djem, dhe Rahul…

Country:
Genre: Dramë, Komedi