"Kali i eger shqip"
HD Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) 2002 7.1
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002)
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002)

Spirit: Stallion of the Cimarron (2002)

Animuar Aventurë Dublime Familjar  2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002)
HD
IMDb: 7.1
83 min

Një kalë i egër kapet nga disa njerëz të këqinj dhe duket që është shumë i vështirë për ta zbutur, megjithatë, pas shumë përpjekjeve te kota për tu liruar, hamshori…

Country: