"Kali i Luftes"
HD War Horse (2011) 2011 7.2
War Horse (2011)
War Horse (2011)

War Horse (2011)

Aksion Dramë Luftë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
War Horse (2011)
HD
IMDb: 7.2
146 min

Alberti, një djalosh i ri krijon një miqësi të veçantë me kalin e tij, Xhoi. Por lufta i detyron të ndahen dhe Xhoi blihet nga kalorësit për tu përdorur në…

Country: ,