"Kara Bela (2015) me titra shqip"
HD Kara Bela (2015) 2015 7.0
Kara Bela (2015)
Kara Bela (2015)

Kara Bela (2015)

Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Kara Bela (2015)
HD
IMDb: 7.0
105 min

Pas vdekjes së gruas dhe babait, Kudreti i cili ka jetuar gjithmonë sipas rregullave, vendos të shkojë në një udhëtim për të shpëtuar një vajzë.

Country:
Genre: Komedi