"Ken : Legend of Toki (2008)"
HD Ken : Legend of Toki (2008) 2008 7.0
Ken : Legend of Toki (2008)
Ken : Legend of Toki (2008)

Ken : Legend of Toki (2008)

Aksion Animuar  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Ken : Legend of Toki (2008)
HD
IMDb: 7.0
60 min

Historia e trishtë e Tokit, vëllait të vogël të Raoh dhe trashëgimtarit të denjë të Hokutos.

Country:
Genre: Aksion, Animuar