"Kill ‘Em All (2017)"
HD Kill ’em All (2017) 2017 4.3
Kill ’em All (2017)
Kill ’em All (2017)

Kill ’em All (2017)

Aksion Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Kill ’em All (2017)
HD
IMDb: 4.3
96 min

Historia e një shqiptari, babai i të cilit u vra nga serbët dhe hakmarrja e tij e vonuar. Suzana, një infermiere e përfshirë papritmas në një vrasje masive, merret në…

Country:
Genre: Aksion, Krim